VEKA gaminiai

Siūlome pasinaudoti gamintojo VEKA  beveik 50 metų kaupta patirtimi ir išsirinkti kokybiškus sertifikuotus A, A+, A++ klasės plastikinius langus bei duris.

Softline 82

Softline 82

Alphaline 90

Alphaline 90

Effectline

Effectline

„Effectline“

„Effectline“ – tai klasikiniai langai. 24 mm–42 mm storio stiklo paketas, staktos ir varčios aukštis – 109 mm. Šiam profiliui montuojami „Maco“ apkaustai. Langai tobulai tinka ne tik privataus, bet ir viešojo sektoriaus pastatams. „Effectline“ modelis – išskirtinis dėl santykinai mažo rėmo aukščio, kurio dėka į patalpą patenka daugiau šviesos.

„Softline 70“

„Softline 70“ , A energinės klasės profilis. „Veka Softline 70“ – tai ekonomiška mūsų siūloma sistema, kuri neturi didžiausios šiluminių savybių apsaugos. Profilis orientuotas į daugiabučių pastatų renovaciją. Taip pat puikiai tinka priestatams, rūsio langams, ūkiniams pastatams. Viena „Softline 70“ populiarumo priežasčių – galimybė rinktis iš 40 spalvų ir atspalvių.

„Softline 70“ lauko durys

„Veka Softline 70“ lauko durų sistema pasižymi savo sandarumu, tvirtumu ir statika. „Softline 70“  lauko durų konstrukcija gaminama su dvejais arba trejais stiklo lakštų paketais. Lauko durų varstymą palengvina automatinis fiksavimas trimis kaiščiais. Tai ypač patogu individualių namų, kotedžų savininkams. Šios durys ypatingai tinka biurams, pagalbinėms patalpoms, pirtims, vasarnamiams.

„Softline 82“

Šiandien energijos taupymas tampa vis svarbesnis. Naujoji VEKA profilių sistema „Softline 82“ – ypač novatoriška, atitinkanti aukščiausius energetinius reikalavimus.  Langai atitinka A, A +, A ++ energetinio naudingumo klasę. Taip pat ši profilių sistema atitinka „EN 12608“ ir „RAL – GZ 716/1“ standartus. Langas turi tris sandarinimo tarpines. Tarpinės yra paruoštos iš moderniausių medžiagų. 7 kameros (rėmas) ir 6 kameros (varčios) profilio viduje!  Dar viena svarbi šios sistemos savybė – varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25 mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį.

„Softline 82“ lauko durys

„Softline 82“ varstomos lauko durys skirtos pasyviems namams mūsų klimato zonoje. Langai atitinka A, A +, A ++ energinio naudingumo klasę . Langai dvikameriniai 44–52 mm, su termo rėmeliu, stiklo paketu ir turi puikias šilumines savybes. Visa tai suteikia pilną komfortą bei nepriekaištingą kokybę.

„Softline 82“ atverčiama ir nustumiama PSK sistema 

PSK  plastikinių langų sistema pasižymi tuo, kad darbinė varčia nukreipiama-nustumiama į vitrininę lango dalį. Visiškai atidarius varčią, konstrukcijos tampa lygiagrečios. PSK sistemos yra dvejopos: atsiverčiančios ir nustumiamos arba tik nustumiamos. Valdymo metu galima pasirinkti vieną rankenėlę. Nustumiamų durų PSK profiliai yra naudojami tiek namuose, tiek biuruose, kitose viešosiose erdvėse.

Pritaikymo sritis:

 • Kotedžuose – pertvara leis lengvai patekti į terasą, baseiną ar kitą privačių namų ar viešųjų patalpų (pavyzdžiui, parduotuvės) erdvę.
 • Namuose – patogus patekimas į balkoną.

Pagrindiniai privalumai:

 • Stabiliai atveriama ir užveriama. Durų sistema patogiai gali naudotis ir vaikai.
 • Lygiagreti stumdomų durų sistema, priešingai nei besisukančių durų, leidžia racionaliai išnaudoti patalpų erdvę.
 • Aukštos kokybės garso ir šilumos izoliacija.
 • Įrengta durų sistema su priešįsilaužybiniais apkaustais apsaugos nuo įsilaužimo.
 • Galima pasirinkti priedų (apkaustų) spalvą, pavyzdžiui, baltus, rudus, sidabrinius, bronzinius modelius.
 • Durų sistema turi slenkstį (PSK sistema).

PSK sistemos padeda išlaikyti šviesą ir šilumą vidaus patalpose.  Sistema išsiskiria aukštu slenksčiu: 60 mm. „Veka Softline 82“ naujos kartos gaminiai patiks net ir išrankiausiems klientams.

„Softline 82“ nustumiamos lauko terasos HS sistema

VEKASLIDE – tai prasilenkiančių patalpų durų sistema (HS sistema).

Pagrindiniai profilio parametrai:

 • Kamerų skaičius: 7 / korpusas.
 • Montavimo plotis: 170 mm.
 • Stiklo storis, mm: nuo 44 iki 52 mm.
 • Atsparumas šilumos poveikiui: m²S / W 0,85.
 • Sandarinimo medžiaga ARTK.

Panoraminės terasos ar kitų erdvių durys atveria vaizdą į sodą, terasą ar aplinkui esantį kraštovaizdį. Kokybiškai sumontuotos durys ypač patvarios, vizualiai padidina patalpų erdvę ir ją pripildo šviesa.

Pagrindiniai privalumai:

 • Naudodamiesi HS-SISTEMA, naudokite keliamo ir stumdomojo modelio plastikinius langus.
 • Norint atidaryti duris nereikia naudoti fizinės jėgos.
 • Galimybės įrengti automatinę valdymo sistemą.
 • Žemas slenksčio aukštis (iki 19 mm).
 • Didelis keliamų ir stumdomų durų saugumas ir patikimumas.
 • Vokiškos stumdomų durų detalės.
 • Profilio ventiliacija užtikrina visuomet šviežią orą.
 • Aukštos kokybės garso ir šilumos izoliacija.

Kaip ir kitos VEKA langų ir durų profilių sistemos, VEKASLIDE išsiskiria savo sustiprinta, stabilia uždarojo profilio forma.  Nepaisant oro sąlygų, eksploatacijos kokybės, temperatūros pokyčių, VEKASLIDE panoraminės durys nepraranda savo formos.

VEKASLIDE sistema buvo sukurta visų pirma prasilenkiančių ir stumdomų durų gamybai. Šios durys  užveriamos nusileidžia ir sukant jų rankeną yra prispaudžiamos. Mechanizmas sukurtas kartu su MACO- SIEGENIA.

VEKASLIDE gali būti naudojama, kai įrengtos grindjuostės. Taip pat galima įdiegti mechaninę pavarą ar elektrinę pavarą, leidžiančią patogiai ir pažangiai atverti duris.

„Alphaline 90“

Dažnai išgirstame, kad „Alphaline 90“ – tai 6 kamerų langų sistema, priskiriama A klasei, su trimis dvikameriniais stiklo paketais. Sistema užtikrina maksimaliai efektyvų šildymą. Todel ši VEKA sukurta sistema skirta pasyviems namams mūsų klimato zonoje.

Deja, „Alphaline 90“ sistema daugiau nebegaminama.