„Veka“ produkcija

Siūlome pasinaudoti per 50 metų „Veka“ sukaupta patirtimi ir išsirinkti sertifikuotus plastikinius A klasės langus bei duris.

Softline 82

Softline 82

Alphaline 90

Alphaline 90

Effectline

Effectline

Effectline

„Effectline“ – tai klasikiniai langai. 24 mm – 42 mm storio stiklo paketas, staktos ir varčios aukštis – 109 mm. Šiam profiliui montuojamas „Maco“ apkaustai. Vizų arba paslaugų teikimas. Įrašyti langai tobulai tinka ne tik gyvenimui, bet ir viešai pastatams. „Effectline“ modelis – išskirtinis dėl santykinai mažo rėmo aukščio, ko pasekmė – į patalpą patenka daugiau šviesos.

Softline 70

„Softline 70“ , „A“ klasės profilis. „Veka Softline 70“ tai ekonomiška mūsų siūloma sistema klientams, kurie nesusiję su didžiausia šiluminių savybių apsauga. Profilis orientuotas į daugiabučių pastatų renovaciją. Taip pat puikiai tinka priestatams, rūsio langams, ūkiniams pastatams. . Kita „Softline 70“ populiarumo priežastis – galimybė rinktis iš 40 spalvų ir atspalvių.

Softline 70 lauko durys

„Veka Softline 70“ lauko durų sistema pasižymi savo sandarumo, tvirtumo ir statikos savybėmis. Softline 70  lauko durų konstrukcija gaminių su dviejų, trijų  stiklų paketais. Lauko durų varstymą palengvina automatinis fiksavimas trimis kaiščiai. Tai ypač patogu individualių namų, kotedžų savininkai. Šios durys ypatingos tinka ofisams, pagalbinėms patalpoms, pirtelėms, vasarnamiams.

Softline 82

Šiandien energija taupoma, kai taupumas tampa vis svarbesnis. Naujoji profilių sistema „VEKA“ – „Softline 82“ – tai novatoriškas kūrimas, leidžiantis papildyti gaminio langą, kai atitikties aukštumas rytojaus reikalavimus. Langai atitinka A, A +, A ++ energetinio naudingumo klasės namams. „EN 12608“ ir „RAL – GZ 716/1“ galiojančiam standartui. Langas turi tris sandarinimo tarpines“. Tarpinės yra paruoštos iš moderniausių medžiagų. 7 kameros (rėmas) ir 6 kameros (varčios) profilio viduje!  Dar viena svarbi šios sistemos savybė – varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį .

Softline 82 lauko durys

„Softline 82“ varstomos lauko durys, skirtos pasyviems gyventojams namams šiaurinio klimato zonoje. Tai yra A, A +, A ++ . Dvikameriniai 44-52 mm su termo rėmeliu stiklo paketu turi puikias šilumines savybes. Visa tai suteikia pilną komfortą, bei nepriekaištingą kokybę.

Softline 82 atverčiama ir nustumiama PSK sistema 

PSK teikiama plastikinių sistemų naudojimo principinė dalis, kai darbinė vara nukreipiama į vitrininę lango dalį. Sąlyga yra privaloma, a darbinė (judanti) konstrukcija dalis turi atitikti vitriną. Visiškai atidarius varčią, jie tampa lygiagrečiais. Valdymo metu galima pasirinkti vieną rangenėlę. „Stumdomos durys“ PSK portalai yra plačiai keičiami standartiniai balkonų blokai, nesusiję su savo, kai jie bus geriau. Jie taip pat puikiai tinka iš verandų ir žiemos sodų.

Portalo taikymo sritis:

 • kotedžuose – kaip prieigos prie „Žiemos sodo“, „Baseinu“, „Terasose“, „Biuruose“, „Parduotuvėse“ – kaip pertvarą tarp kambarių,
 • namuose – kaip išėjimas į balkoną

Pagrindiniai Privalumai:

 • atidaromas ir uždarymo stabilumas, kur ir vaikas gali naudotis portalu.
 • Lygiagrečių stumdomas portalas durų principas, priešingai nei besisukantis durys, leidžia racionaliai naudoti teritoriją
 • Aukštos kokybės garso ir šilumos izoliacija
 • Įrengtas portalas su prišįsilaužybiniais apkaustais apsaugos nuo įsilaužimo galimybės
 • galima pasirinkti matoma priedų (apkaustų) spalva, įskaitant baltus, rudus, sidabrinius, bronzinius modelius
 • „Portalas yra su slenksčiu“ („PSK Portalas“)

Pagrindiniai šio tipo duomenys yra svarbūs. Labai dažnai klientai, pašalinantys balkoną, susidūrę su stumdančiu būdu, įtraukdami į tai, kai jie yra sujungiami, ir kartu su jais. PSK portalai yra puikios pasirinkimo patalpų šviesos ir šilumos palaikymo priemonės. Vienas šios sistemos trūkumas yra gan aukštas slenkstis : 60 mm. „Veka Softline“ 82 naujos kartos gaminiai kurie atitiks ir išrankiausius klientus.

Softline 82 nustumiamos lauko – terasos HS sistema

„VEKASLIDE“ – tai bet kokia patalpų stiklo pakėlimo ir stumdymo sistema. (HS portalas)

Pagrindiniai profilio parametrai:

 • Kamerų skaičius 7 /  korpuso
 • Montavimo plotis, 170 mm
 • Stiklo storis, mm nuo 44 iki 52 mm
 • Atsparumas šilumos poveikiui, m²S / W 0,85
 • Kombinuotas plotis ir rėmas . Šviesos atidarymo atvejai, kai (Standartinė versija) 165
 • Sandarinimo medžiaga ARTK

„Panoraminės“ saugo statymą. Iš jų atsiveria vaizdas į sodą arba į terasą, jas geriausiai tinka aplinkiniai kraštovaizdžiai. Neseniai panoraminių durų montavimas į pastatų sistemą, įdėtas į tai, ar jie yra, turi būti laikomi atitinkami. Ir kambarys yra vizualiai padidintas, pripildytas šviesos.

Pagrindiniai privalumai:

 • Naudodamiesi HS-PORTAL, naudokite kėlimo ir stumdomojo modelio plastikinius langus.
 • Tikrai atidaryti duris, nereikia naudoti fizinių jėgų.
 • Galimybės įrengti automatinę valdymo sistemą.
 • Žemas slenksčio aukštis (iki 19 mm).
 • Didelis kėlimo ir stumdomų durų saugumas ir patikimumas.
 • „Vokiškos stumdomų durų detalės“
 • Profilio ventiliacija sezono metu suteiks šviežio oro, neaktyvus portalas.
 • Aukštos kokybės garso ir šilumos izoliacija.

Kaip visos VEKA profilių sistemos, VEKASLIDE yra sustiprintos uždarojo profilio formos, kurios yra tokios struktūros, vadinamosios matmenų stabilumo. Nepriklausomai nuo oro sąlygų, eksploatacijos kokybės, temperatūros sijonų, VEKASLIDE panoraminės durys nėra nuleistos ir neteks formų, nors varčios bus padidintos iki 250 kg.

VEKASLIDE sistema buvo sukurta visų pirma kėlimo ir stumdomų durų gamybai. Durys, kai uždaromos, nusileidžia ir prispaudžiamos sukant rankeną. Įgyvendintas šis mechanizmas su specialiųjų ryšių palaikymo tarnyba MACO.

VEKASLIDE gali būti naudinga naudojant grindjuostes ir atidaryti modelių skaičius. Būkite, galite įdiegti mechaninę pavarą ar elektrinę pavarą, kas atveria duris iš konsolės.

Alphaline 90

Kalbant apie „Alphaline 90“ dažnai išgirstame, kad tai 6 kameros A klasė su trimis dvikameriniais stiklo paketais. Tai yra maksimaliai efektyvų šildymo naudingumą. Todel ši “Veka” Sukurta sistema Yra Sukurta šiaurinėje klimatinėje zonoje statomiems gyvenamiesiems namams, ypač organizuojantiems pasyvaus namo statybos darbus.

Deja, 90 sistema daugiau nebegaminama