„Veka“ produkcija

Siūlome pasinaudoti per 50 metų „Veka“ sukaupta patirtimi ir išsirinkti sertifikuotus plastikinius A klasės langus bei duris.

Softline 82

Softline 82

Alphaline 90

Alphaline 90

Effectline

Effectline

Effectline

„Effectline“ – tai klasikiniai langai. 24 mm – 42 mm storio stiklo paketas, staktos ir varčios aukštis – 109 mm. Šiam profiliui montuojamas „Maco“ apkaustai. Vizų arba paslaugų teikimas. Įrašyti langai tobulai tinka ne tik gyvenimui, bet ir viešai pastatams. „Effectline“ modelis – išskirtinis dėl santykinai mažo rėmo aukščio, ko pasekmė – į patalpą patenka daugiau šviesos.

Softline 70

„Softline 70“ , „A“ klasės profilis. „Veka Softline 70“ tai ekonomiška mūsų siūloma sistema klientams, kurie nesusiję su didžiausia šiluminių savybių apsauga. Profilis orientuotas į daugiabučių pastatų renovaciją. Taip pat puikiai tinka priestatams, rūsio langams, ūkiniams pastatams. . Kita „Softline 70“ populiarumo priežastis – galimybė rinktis iš 40 spalvų ir atspalvių.

Softline 70 lauko durys

„Veka Softline 70“ lauko durų savo sandarumo, tvirtumo ir statikos savybėmis. Softline 70  lauko durų konstrukcija gaminių su dviem stiklų paketais. Lauko durų varstymą palengvina automatinis fiksavimas trimis kaiščiai. Tai ypač patogu individualių namų, kotedžų savininkai. Šios durys ypatingos tinka ofisams, pagalbinėms patalpoms, pirtelėms, vasarnamiams.

Softline 82

Šiandien energiją taupančios langų savybės tampa vis svarbesnis. Naujoji profilių sistema „VEKA“ – „Softline 82“ – tai novatoriškas kūrinys, leidžiantis papildyti gaminio langus, kad atitiktų aukštus rytojaus reikalavimus. Langai atitinka A, A +, A ++ energetinio naudingumo klasės namams. Profilio išorinės sienelės storis yra 3 mm, atitinkantis Europos RAL sistemos A klasę pagal DIN EN 12608 .Langas turi tris sandarinimo tarpines. Tarpinės yra parengintos iš moderniausių medžiagų. 7 kameros (rėmas) ir 6 kameros (varčios) profilio viduje! Arb eb .Montavimo siūlės gylis 82 mm.

Softline 82 lauko durys

„Softline 82“ varstomos lauko duris, skirtas pasyviems gyvenamiesiems namams šiaurinio klimato zonoje. Tai yra A, A +, A +++++ TIFF +++++ +++++ TIFF +++++. Dvikameriniai 44-52 mm su termo rėmeliu stiklo paketai turi puikias šilumines savybes. Visa tai pilną komfortą, bei  nepriekaištuves kokybę.

Softline 82 atverčiama ir nustumiama PSK sistema 

PSK slankiojanti plastikinė sistema naudoja principą, kad darbinė vara nukreipiama į vitrininę lango dalį. Sąlyga yra privaloma, a darbinė (judanti) konstrukcija dalis turi atitikti vitriną. Visiškai atidarius varčią, jie tampa lygiagrečiai. Valdymas atliekamas naudojant vieną rangenėlę. Stumdomos durys PSK portalas yra plačiai naudojamas keičiant standartinius balkono blokus, nesusijusius su tuo, kad jie būtų apsaugoti. Jie taip pat puikiai tinka įrengti išėjimus į verandas ir žiemos sodus.

PortalU taikymo sritis:

 • kotedžuose – KAIP prieiga Prie Žiemos sodo, Baseinu, Terasos, biuruose, parduotuvėse – KAIP pertvarą TARP Kambarių,
 • namuose – KAIP išėjimas Į balkoną

Pagrindiniai Privalumai:

 • atidarymo IR uždarymo stabilumas, where grynasis IR Vaikas Gali naudotis portale.
 • Lygiagrečiai stumdomas PortalU durų principas, priešingai tn besisukančios durys, leidžia racionaliai naudoti teritorija
 • Aukštos Kokybės Garso ir šilumos izoliacija
 • Įrangos PortalU Apsaugos Nuo įsilaužimo Mechanizmai
 • possibility pasirinkti Matoma priedų Dali spalva, including BALTUS, Rudus, sidabrinius, bronzinius modelius
 • Portalas SU slenksčiu (PSK Portalas)

Pagrindiniai šio tipo duomenys yra svarbūs. Labai dažnai klientai, pašalinę balkoną, susiduria su stumdančiu būdu, atsižvelgiant į tai, kad jie yra sujungiami, ir kartu su jais. PSK portalas yra puikus pasirinkimas patalpų šviesos ir šilumos išlaikymui. Vienintelis šios sistemos trūkumas yra gana aukšta riba: 60 mm.  Veka Softline 82 naujos kartos gaminys, kas atitiks net ir išrankiausius klientus.

Softline 82 nustumiamos lauko – terasos HS sistema

„VEKASLIDE“ – tai bet kokia patalpos stiklo pakėlimo ir stumdymo sistema. (HS portalas)

Pagrindiniai profilio parametrai:

 • Kamerų skaičius 7 / į korpuso
 • Montavimo plotis, mm 170
 • Stiklo storis, mm Nuo 44 IKI 52 mm
 • Atsparumas šilumos perdavimui, m²S / W 0,85
 • Kombinuotas plotis IR RĖMAS Šviesos atidarymo cases when (Standartinė versija) 165
 • Sandarinimo Medžiaga ARTK

„Panoraminės“ saugo statymą. Iš jų atsiveria vaizdas į sodą arba terasą, jas jie puikiai tinka aplinkiniam kraštovaizdžiui. Neseniai panoraminių durų montavimas į pastatų sistemą, atsižvelgiant į tai, ar jie yra, turi būti laikomi atitinkamais. Ir kambarys yra vizualiai padidintas, pripildytas šviesos.

Pagrindiniai privalumai:

 • Naudojant kėlimo ir stumdomąsias duris HS-PORTAL leidžia montuoti  plastikinius langus į didelio ploto angas.
 • Norint atidaryti duris, nereikia naudoti fizinės jėgos.
 • Galimybė įrengti automatinę valdymo sistemą.
 • Žemas slenksčio aukštis (iki 19 mm).
 • Didelis kėlimo ir stumdomų durų saugumas ir patikimumas.
 • Vokiškos stumdomų durų detalės užtikrina tinkamą varčios veikimą visą tarnavimo laiką.
 • Profilio ventiliacija sezono metu suteiks šviežio oro, neatidarant portalo.
 • Aukštos kokybės garso ir šilumos izoliacija.

Kaip ir visos VEKA profilių sistemos, VEKASLIDE yra sustiprintas uždarojo plieno profiliu, kuris suteikia struktūrai vadinamąjį matmenų stabilumą. Nepriklausomai nuo oro sąlygų, eksploatacijos kokybės, temperatūros skirtumo, VEKASLIDE panoraminės durys nebus nuleistos ir neteks formos, nors varčios svoris gali pasiekti 250 kg.

VEKASLIDE sistema buvo sukurta visų pirma kėlimo ir stumdomų durų gamybai. Durys, kai uždaromos, nusileidžia ir prispaudžiamos sukant rankeną. Įgyvendintas šis mechanizmas su specialiais apkaustais MACO.

VEKASLIDE gali būti pagamintas naudojant skirtingą varčios ir atidarymo modelių skaičių. Be to, galima įdiegti mechaninę pavarą ar elektrinę pavarą, kuri atveria duris iš konsolės.

Alphaline 90

Kalbant apie „Alphaline 90“ dažnai išgirstame, kad tai 6 kameros A klasė su trimis dvikameriniais stiklo paketais. Tai yra maksimaliai efektyvų šildymo naudingumą. Todel ši “Veka” Sukurta sistema Yra Sukurta šiaurinėje klimatinėje zonoje statomiems gyvenamiesiems namams, ypač organizuojantiems pasyvaus namo statybos darbus.

Deja, 90 sistema daugiau nebegaminama