Apie

Apie VEKA langus ir duris

Kokybiški plastikiniai (PVC) langai ir durys yra vieni svarbiausių namų saugumo, jaukumo, šilumos bei energinio efektyvumo elementų. PVC langai ir durys padeda užtikrinti puikią garso izoliaciją,  o pastato interjerą ir eksterjerą sujungia į darnią visumą.

Šioje srityje dirbame jau antrą dešimtmetį, todėl suprantame, kokią didelę įtaką kokybiškų PVC langų ir durų pasirinkimui turi jų kaina, ilgaamžiškumas ir funkcionalumas. Bendradarbiaujame su 1969 metais įkurtu, šiandien vienu didžiausių pasaulyje plastikinių langų profilių ir durų gamintoju – VEKA AG. Kompanijos VEKA plastikiniai langai ir durys yra statybų industrijos profesionalų pripažinti kokybės sinonimai. Mūsų patirtis visa tai patvirtina, todėl ir Jums siūlome išskirtinius A, A+, A++ energinio naudingumo plastikinius langus ir duris už geriausią kainą.

Dėmesys inovacijoms ir kokybei

VEKA prioritetas – kokybiški PVC langai ir durys bei efektyvus klientų aptarnavimo procesas. Patyrę darbuotojai vadovaujasi aukščiausiais klientų aptarnavimo standartais, tiekėjai – užtikrina statybų reikalavimus atitinkančių gaminių gamybą ir tiekimą, profesionalūs montuotojai maksimaliai greitai ir kokybiškai atlieka montavimo darbus. Nuolatos sekame statybų industrijos tendencijas ir inovatyvias technologijas pritaikome savo gaminiuose.

Žiūrėti gaminius