„Veka“ produkcija

Siūlome pasinaudoti per beveik 50 metų gamintojo „Veka“ sukaupta patirtimi ir išsirinkti sertifikuotus plastikinius langus bei duris.

Softline 82

Alphaline 90

Effectline

  • Effectline

„Effectline“ – tai klasikiniai langai. Ši sistema gaminama su penkių kamerų profiliu, 42mm storio stiklo paketu, staktos ir varčios aukštis – 109 mm. Šiam profiliui naudojami „Maco“ apkaustai. Visa tai padeda pasiekti nepriekaištingą garso izoliaciją. Todėl tokie langai tobulai tinka ne tik gyvenamosios paskirties, bet ir viešiesiems pastatams. „Effectline“ modelis – išskirtinis dėl santykinai mažo rėmo aukščio, ko pasekmė – į patalpą patenka daugiau šviesos.

 

  • Softline 70

„Softline 70“ tobulai Lietuvos klimatui pritaikyti plastikiniai langai. Penkių kamerų, A klasės profilis su dviem arba trim stiklo paketais užtikrina puikias garso ir šilumos sandarumo savybes. Kita „Softline 70“ populiarumo priežastis – galimybė rinktis iš beveik 40 spalvų ir atspalvių, taip pat galimybė naudoti stiklo paketą su geresnėmis šiluminės varžos savybėmis, nei kitų sistemų languose.

 

  • Softline 70 lauko durys

„Softline 70“ lauko durys savo sandarumo, tvirtumo ir statikos savybėmis neturi analogų ne tik pas šį gamintoją, bet ir visoje rinkoje. „Veka“ lauko durų sistemą sukūrė su A klasės profiliu, trimis kameromis ir dviem arba trim stiklo paketais. Lauko durų varstymą palengvina automatinis fiksavimas trimis kaiščiai. Tai ypač patogu individualių namų, kotedžų savininkams.

 

  • Softline 82

Sakoma, kad „Softline 82“ yra ateitis, prasidėjusi šiandien. Tai pažangiomis technologijomis sukurti plastikiniai langai, kurių profilio šilumos perdavimo koeficientas yra net Uf =1.0W/m2K. Tad jeigu ieškote patikimo ir energiškai efektyvaus sprendimo – Softline 82 yra sukurtas Jums. Tai išskirtinė sistema dar ir dėl to, kad joje yra trys tarpinės, o išorės profilių sienelės atitinka RAL standarto A klasę. Septynių kamerų sistemai naudojami „Maco“ apkaustai. Visi šie komponentai padeda užtikrinti praktiškai nepriekaištingą šilumos ir garso izoliaciją.

 

  • Softline 82 lauko durys

„Softline 82“ varstomos lauko durys skirtos pasyviems gyvenamiesiems namams šiaurinio klimato zonoje. Tai A++ energinio naudingumo lauko durys. Jos pagamintos su A klasės profiliu, penkiomis kameromis, net trimis dvikameriniais stiklo paketais. Visa tai užtikrina tobulą komfortą. Tai nepriekaištinga kokybė.

 

  • Softline 82 slankiojančio lauko durys

„Softline 82“ slankiojančios lauko durys skirtos visuomeniniams pastatams ir gyvenamiesiems namams. Langų gamintojai šiai sistemai klijuoja modernaus dizaino sinonimą. Pirmiausiai todėl, kad „Softline 82“ slankiojančios lauko durys gali būti daugiau nei 40 spalvų. Juoba 52 mm trijų stiklų dvikamerinis stiklo paketas ir 5 kamerų A klasės profilis užtikrina aukščiausią šiluminę varžą. Todėl „Softline 82“ naujos kartos gaminys, kuris atitiks net ir išrankiausių klientų poreikius.

 

  • Alphaline 90

Kalbant apie „Alphaline 90“ dažnai išgirstame, kad tai 6 kamerų A klasės profilis su trimis dvikameriniais stiklo paketais. Tai reiškia maksimaliai efektyvų šildymo naudingumą. Todėl ši „Veka“ sukurta sistema yra sukurta šiaurinėje klimatinėje zonoje statomiems gyvenamiesiems namams, ypač organizuojantiems pasyvausnamo statybos darbus.